Екосумки до Всесвітнього Дня Землі

До Всесвітнього Дня Землі в рамках щорічного Всеукраїнського проєкту «Мішечок» школярі виготовили екосумки. Сміття – це саме та екологічна проблема, яку в змозі вирішити людина. Зменшення використання поліетилену, пластику, розумне споживання, сортування та переробка вживаних речей – ось вони, шляхи її вирішення.
Учні 4-А класу , разом із Шостак Н.А., своїм учителем, довели, що навіть діти можуть зробити величезний вклад у збереження природньої величі Землі. Як? Просто приділивши один сімейний вечір цікавому заняттю – пошиття екосумок зі старих речей.
Якщо ви послідуєте нашому прикладу, то зможете допомогти одразу у двох аспектах – подарувати друге життя старим речам (розумне споживання) та замінити важкий у розкладі поліетиленовий пакет.
Великі кроки для людства у малих кроках кожного з нас!
Дякуємо учням 4-А класу за екологічну свідомість!