Вітаємо переможців обласного конкурсу “Збережемо першоцвіти!”

За підсумками щорічного обласного конкурсу “Збережемо першоцвіти”, організованого Комунальним закладом “Черкаський обласний центр  роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради” маємо переможців:

• ІІ місце – Горенко Захар (3-Б);
  • ІІІ місце – Коваль Максим (3-А);
  • Подяка Комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» за активну участь та організацію участі учнівської молоді  в конкурсі оголошена – Левтєрова Валерія (3-Б), Мосіяш Анастасія (3-Б), Пироженко Віра (3-Б).

При виконанні робіт учасники проявили майстерність, оригінальність та цілісність композицій, виявили охайність та старанність. Конкурс сприяв вихованню бережливого ставлення до природи та збереження першоцвітів.

Вітаємо переможців – учнів третіх класів та їхніх вчителів-класоводів  – Гудзь Н.П. (3-А) та Швець-Мазуренко А.В.(3-Б)!

Бажаємо усім учасникам конкурсу творчих успіхів та висловлюємо подяку за активну участь!