Інавгурація президента шкільного учнівського самоврядування

За результатами виборів, які відбулись у демократичній формі серед шкільної громади, було обрано президента шкільного учнівського самоврядування. Вітаємо нового президента з перемогою! Під час інавгурації Дудаурі М. (10-А), керівник виборчої комісії, офіційно оголосив про результати виборів, передано владу від Сурухан Анатстасії, учениці 11-А класу, випускниці нашої школи, діючого президента, до Іванової Катерини, учениці 8-А класу, новообраного президента. Новим президентом складено присягу на вірність та підтримку всіх позитивних ідей та справ, які відбувались у школі.  Всі кандидати в президенти увійшли у склад шкільного парламенту та очолять міністерства культури, спорту, освіти тощо. Сподіваємось на  нові цікаві позитивні ініціативи від шкільного самоврядування та нового президента школи.

Дякуємо команді випускників, які плідно й активно працювали у шкільному самоврядуванні!