![](http://school8ck.zzz.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/159063072_766208120989233_5566781341363754483_n-300x169.jpg)
Бер 09
Співпрацюємо у проєкті “Поліція та школа”
![](http://school8ck.zzz.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/159063072_766208120989233_5566781341363754483_n-300x169.jpg)
Для профiлактичноi бесiди та обговорення питань були запрошенi учнi 7-9 класiв нашоi школи. Офiцери полiцii пояснили питання прав та обов’язкiв неповнолiтнiх щодо прогулiв навчання без поважних причин, проявiв булiнгу, у т.ч. до вчителiв та навмисного псування особистих речей iнших учнiв, тютюнопалiння у громадських мiсцях, невиконання батькам обов’язкiв виховання дiтей згiдно з Законом Украiни.
Пiсля бесiди учнi мали змогу задати питання та отримати юридично коректну iнформацiю.
Дякуємо за спiвпрацю! О.Лікаркіна, практичний психолог школи.