Фіалочки для мамочки на 8 Березня

Надзвичайно цікаві проєкти”Квітковий дивосвіт”, “Галерея кімнатних рослин. Чарівні фіалки”, “Фіалочка для мамочки” виконали учні 3-В та 4-А, Б класів  (вчителі-класоводи – Сердюк В.А., Шостак Н.А., Куратовська В.М.) та приурочили свою роботу до Міжнародного жіночого дня. Учні 3-В класу вивчали українські традиції складання жіночого віночка та квіткові символи, вірші та пісні про квіти у віночку, учні 4-А, Б класів зробили лепбуки “Все про фіалку та вегетативне розмноження”, навчилися живцюванню кімнатних рослин та виростили фіалочки для матусі на 8 Березня. Підсумком роботи над проєктами стали презентації-свята нових знань, вмінь та робіт, і звичайно, чудові подарунки для рідних, вирощені власноруч.

Дякуємо вчителям та учням за цікавий досвід й за чудову командну роботу.