Сторінками улюблених телепередач

Святковий телерепортаж “Сторінками улюблених телепередач” для педагогів та працівників школи приготували танцювальний колектив “Sideris” (керівник – Дунаєвська О.Г.), вокальний колектив “Voices” (керівник – Боровик Я.А.). Для вчителів дано прогноз весняної погоди від місцевого метеоролога Савченко А. (6-А), а передбачення від відомого в школі екстрасенса Бровка Д. (8-А). Змогу перевірити свою ерудицію надав випускник нашої школи, студент-практикант з фізики – ведучий шкільної програми “Що? Де? Коли?” Пархоменко А. Зі святом жінок привітали директор школи та чоловіки – учні й вчителі нашої школи. Захід проведено з дотриманням карантинних вимог та норм.

Дякуємо за чудові весняні привітання Рясній О.В., заступнику директора, Боровик Я.А., педагогу-організатору, Прокопчук А., позаштатному звукорежисеру, Шмиголь О.А., вчителю трудового навчання за чудові костюми, Овчаренко С.М., профоргу школи та всім учням, батькам й педагогам. які долучились, щоб створити неймовірне свято!