Моделі ООН

Учні 10-А класу нашої школи взяли участь у Міжнародній імітаційній грі Модель ООН. Наша делегація у складі: Бойченко Анни, Глухова Олександра, Галяги Анастасії, Дудаурі Мансура, Діброви Валерії, Шутюка Вадима представляли державу Ізраїль. В комітетах молоді делегати з багатьох країн дискутували на тему впливу Covid-19 на економіку, політичне життя, культуру та громадянське суспільство в різних куточках нашої планети. Підсумком перемовин стало прийняття резолюцій – рішень, які в майбутньому можуть запобігти поширенню подібних хвороб. День був насиченим і багатим на нові знайомства та коаліції.

Вдячні організаторам гри за цікавий досвід! Дякуємо Берестовій О.М., учителю історії та громадянської освіти за підготовку дітей та  Маріян Катерині, учениці 10-А класу  за допомогу у підготовці наших виступів!