Надзвичайно важливою в контексті індивідуально-профілактичної роботи з дітьми є ювенальна превенція. Дієвим інструментом попередження правопорушень у підлітковому середовищі є проведення профілактичних бесід з дітьми. Сьогодні до проведення заходів в 7-х класах школи під час виховної години щодо протидії булінгу було запрошено працівників поліції. З метою правового виховання дітей була проведена бесіда на тему: «Як не стати жертвою булінгу?», на якій також були присутні Рясна О.В., заступник директора школи з навчально-виховної роботи та Рябініа М.А., соціальний педагог. Особливу увагу приділено механізму притягнення до відповідальності за вчинення булінгу.
Лют 15