Пішов у інші світи випускник нашої школи

Пішов у інші світи випускник нашої школи 1975 року, талановитий український театральний режисер – Сергій Проскурня, лауреат премій Національної спілки театральних діячів України “Експеримент” й імені Сергія Данченка. Його проєкти були не лише новаторськими – вони потрапляли в нерв, який найбільш болів українському суспільству. Свій проєкт “Наш Шевченко” до 200-річчя поета, Сергій Проскурня знімав на Майдані.
Увесь час він перебував у творчому пошуку, мистецькому неспокої і, тим самим, спонукав інших прагнути й досягати нових висот. Без нього Україна не була би такою, якою ми її сьогодні бачимо, відчуваємо й любимо. Черкаси стали біднішими ще на один талант… Висловлюємо співчуття родині, друзям і колегам Сергія Владиславовича. Світла пам’ять!