Участь у міській on-line конференції

27 січня 2021 року вчителі початкових класів нашої школи взяли участь у  on-line конференції для вчителів міста, проведеною методистами комунальної установи «Черкаський міський методичний кабінет установ освіти» Черкаської міської ради Валентиною Мединською та Любов’ю Дмитренко. На конференції  педагоги познайомилися із особливостями та напрямками підвищення кваліфікації педагогічних працівників у поточному навчальному році, підготовкою учителів початкових класів міста до сертифікації в 2021 році, про конкурсний відбір підручників для 4-го класу НУШ. У конференції взяли участь член-кореспондент НАПН України, доктор педагогічних наук, завідувачка кафедри математики та методики її навчання ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім.Ушинського», співавторка Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О.Я.Савченко Світлана Скворцова та методистка НВК «Новопечерська школа», експертка ГС «Освіторія», тренерка НУШ, співавторка підручників «Українська мова та читання», «Я досліджую світ» для НУШ Інна Большакова, які висвітлили питання методики викладання математики та інтегрованого курсу «Українська мова та читання» в 4 класі Нової української школи.