День української мови та писемності

Традиційно, День української писемності та мови у нашій школі відзначили цікаво та креативно, та за вимогою часу, з дотриманням всіх карантинних вимог. Перший урок – класна година – розпочався відеороликом, де старшокласники привітали школярів зі святом та запропонували флешмоб “Я люблю українську”. Учні 1-11 класів взяли участь у квесті «Українська – це модно! Українська – це круто! Єдиній і рідній мові – бути!» й онлайн-конкурсі освітнього проекту «На Урок» «Слово до слова». Учні 4-Б класу показали учням 1-5 класів міні-виставу “Хто головніший із розділових знаків ?” Протягом дня оформлено тематичні динамічні стенди та виставки кращих дитячих робіт до свята. У рамках святкувань проведено І (шкільний) етап ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-11 класів. Традиційно, вихованці групи подовженого дня долучились до роботи у творчій майстерні одного дня. Підсумком свята стало інтернет-опитування за допомогою додатка Mentimeter «Українська для мене – це…» та «Мої враження від сьогоднішнього дня».