Секрет успіхів в олімпіадах Іллі Трофімова

Щороку абсолютним переможцем різноманітних Міжнародних та Всеукраїнських інтерактивних онлайн-олімпіад та конкурсів стає Трофімов Ілля, учень 8-А класу. Цьогоріч він також вже є переможцем VII Всеукраїнської інтернет-олімпіади освітнього проєкту «На Урок» (Осінь 2020) з дев’яти предметів ( 100% з біології, української мови та літератури, мистецтва, фізики, математики, трудового навчання (хлопці), інформатики, географії,  96% – з англійської мови, історії).  Поділитись своїм секретом успіху ми попросили Іллю. І ось таку відповідь він нам надав:

“Інтернет-олімпіади є інтелектуальними змаганнями учнів, що проводяться щороку, з використанням передових інформаційних та телекомунікаційних технологій, зокрема, шляхом передачі інформації через мережу Інтернет. Інтернет – олімпіада “На урок” – це цікавий інтерактив для учнів. Це дуже зручно, бо є можливість самому вибрати час участі в цьому заході. Ти завжди сам можеш створити собі усі комфортні умови, щоб ніхто не відволікав, не заважав, а головне можна зібратися і не нервувати. На олімпіаді є не тільки запитання до шкільної програми нового навчального року, а й матеріал на повторення. З кожного предмету надається 15 завдань. На їх виконання дається достатньо часу – 60 хвилин. Варто правильно розрахувати свій час, адже є можливість пропустити більш складні завдання, потім повернутися до них та приділити їх розв’язку більше уваги. Крім того потрібно дуже уважно читати умову завдання, так як в деяких передбачено декілька варіантів відповідей, деякі містять вказівки разшатувати відповіді від меншего до більшого, а деякі – навпаки. Перед проходженням олімпіади я завжди переглядаю підручник, конспекти, повторюю вивчений матеріал. А ще мені дуже подобається використовувати для підготовки архіви завдань з відповідями до конкурсів “Олімпус”, “Бобер”, “Левеня” та ін. Взяти участь у змаганнях може кожен учень, адже це унікальна можливість продемонструвати реальний рівень знань та отримати гарантовані нагороди. Я завжди з задоволенням приймаю участь у цих заходах”.

А ми вітаємо нашого ерудита та бажаємо йому та всім нашим учням подальших успіхів!