До Дня Захисника України, Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

Напередодні Дня Захисника України, Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці для учнів школи проведені виховні заходи. Наймолодшим школярикам  на виховних годинах запропоновано перегляд мультфільмів з подальшим обговоренням, інтерактивні онлайн-ігри “Козацькі пазли”, “Як джура Горох козаком став”, вікторини, ознайомлення з козацькими звичаями, музичними інструментами, виготовлення привітальних листівок й навіть спробувати пирога за козацьким рецептом. Вихованці групи подовженого дня виготовили сувеніри-магнітики для своїх батьків. Учні середніх та старших класів на класних годинах шанували тих, хто сьогодні боронить кордони нашої країни та згадували тих, хто поліг за рідну неньку-Україну. Юні журналісти та гуртківці гуртка “Основи комп’ютерної творчості” разом із своїми вчителями створили відеоролик, в якому педагоги та учні школи привітали всіх захисників Вітчизни зі святом.

Дякуємо всім педагогам та учням, які долучились до святкових заходів! Пам’ятаємо, що того, хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього, хто не відає про славу своїх предків, той сам не вартий пошани!