День знань в умовах адаптивного карантину

В умовах адаптивного карантину стартував 2020-2021 навчальний рік. Хоча особливих умовах, та все ж свято для 1-х та 11-х класів з нагоди Дня знань відбулося з дотриманням необхідних карантинних обмежень.

Учні 2-10-х класів розпочали навчальний рік зі святкового уроку в своїх навчальних кабінетах чи на свіжому повітрі на території школи. Окремі класи вивчали історію рідного краю. Для всіх учнів проведені бесіди з безпеки життєдіяльності в умовах пандемії на коронавірус. Наступні уроки для дітей проведені на природі.

Переможцям конкурсів, турнірів та олімпіад, відмінникам  минулого навчального року вручені грамоти, дипломи, подяки.

Цього року вересень покликав за парти нашої школи 618 учнів. Шкільна родина прийняла 67 першокласників (вчителі -класоводи – Філь Т.М. (1-А), Кібкало С.Ф. (1-Б).

Дякуємо Араіку Мкртчяну за традиційні першовересневі подарунки для кожного першого класу – м’ячі та спортивне приладдя.

Бажаємо всім педагогам й учням успішного та цікавого нового навчального року!

Більше фото за посиланням   та посиланням