Питання серпневої педради

З метою організації роботи школи протягом навчального року педагогічним колективом обговорені питання серпневої педагогічної ради:

1. Про підсумки роботи школи за 2019 -2020 навчальний рік та завдання на 2020-2021 навчальний рік.
  2. Про затвердження Освітньої програми закладу на 2020-2021 навчальний рік
  3. Затвердження річного комплексного плану роботи школи на 2020-2021 навчальний рік.
  4. Про затвердження змін перспективного плану щодо вивчення стану викладання предметів.
  5. Затвердження структури 2020-2021 навчального року
  6. Затвердження регламенту роботи закладу на період адаптивного карантину в 2020-2021 навчальному році.
  7. Про оцінювання учнів 5-х класів та при вивченні спеціальних курсів
  8. Про затвердження сертифікатів та свідоцтв про підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
  9. Про забезпечення учнів школи підручниками

На заслужений відпочинок проведений Конавець В.В., учитель трудового навчання, нагороджені грамотами та дипломами вчителі, отримали привітання літні ювіляри та педагоги, в житті яких відбулись приємні зміни.