Урочисто вручено свідоцтва про повну загальну середню освіту одинадцятикласникам

Свідоцтва про повну загальну середню освіту урочисто вручені  25 випускникам-одинадцятикласникам нашої школи.  Класним керівником, а по суті другою мамою школярів, була Малега Л.І., учитель історії, а першими вчителями – Білошкурська Д.С. та Букань З.В.

Бажаємо нашим випускникам вдалих перших кроків у самостійному житті, адже саме від них залежить так багато! Нехай кожен прожитий вами день наповнюється справдженими надіями і планами, позитивними емоціями і такими необхідними  досягненнями. Що б не трапилося, впевнено крокуйте до чітко поставленої мети – і тоді  обов’язково все вийде! Поважайте своїх батьків, зберігайте їх традиції і працюйте на славу рідної країни, як це робили великі люди, про яких ви вперше дізналися від своїх вчителів та зі шкільних підручників. Мирного неба над головою та європейського майбутнього!

Дякуємо шановним батькам за турботу про своїх дітей та розуміння проблем школи.