Наша школа – пункт ЗНО з української мови та літератури

У вівторок, 30 червня, відбулось проведення обов’язкового для усіх учасників зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, результати якого зараховуватимуться як вступний іспит для бажаючих вступати до закладів вищої освіти, а також за бажанням учасника, як державна підсумкова атестація навчального курсу з української мови. На базі нашої школи працював пункт тестування у 19 аудиторіях. Явка учнів склала 84% від зареєстрованих. Роботу пункту забезпечували близько 50 педпрацівників та 2 медичні сестри.  Відправлених за станом здоров’я, недопущених й видалених не було.тестові роботи перевірятимуть педагоги Херсону.

Визначення офіційних результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури відбуватиметься у декілька етапів. Спочатку відбудеться комп’ютерна обробка сертифікаційних робіт учасників ЗНО та перевірка екзаменаторами завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Після цього буде визначено кількість тестових балів кожної сертифікаційної роботи. На наступному етапі, спеціально створена експертна комісія з питань визначення результатів ЗНО, ухвалить рішення про встановлення порога «склав/не склав». Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий бал, вважатимуться такими, хто тест не склав. Результати тих учасників, які подолають пороговий бал, будуть визначені за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших абітурієнтів. Установлення порогу «склав / не склав» та визначення результатів зовнішнього оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 липня. Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури відбудеться 25 липня. Після цього школи отримають результати державної підсумкової атестації випускників, які цього року виявили бажання зарахувати результати ЗНО як ДПА з української мови. При оголошенні результатів ЗНО будуть оприлюднені таблиці переведення тестових балів за шкалою від 100 до 200 балів і таблиці за шкалою від 1 до 12 балів. Завантажити тестовий зошит ви можете за посиланням.