Наша школа – пункт ЗНО з математики

За інформацією, яку повідомила Любомира Мандзій, заступник міністра освіти,  під час брифінгу в Кабінеті Міністрів,  усі пункти тестування країни під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики були відкриті. «Всі пункти тестування були забезпечені засобами індивідуального захисту, а саме, медичними масками, антисептиками, безконтактними термометрами, дезінфекторами для поверхонь, щитками і халатами для медиків», – сказала Мандзій.

На пункті ЗОШ №8 процедура тестування з математики, яка проходила 25.06.2020 у 18 аудиторіях, відбулась  з дотриманням всіх передбачених правил і санітарних норм. Під час ЗНО допуск учасників до пункту тестування відбувався за відсутності ознак респіраторних захворювань, а також наявності маски або респіратора. Держпродспоживслужба здійснювала контроль за дотриманням вимог, а саме: відстані між учасниками не менше 1,2 м, маскового режиму, наявності антисептиків, дезінфекції приміщень, організації утилізації використаних масок. На ЗНО діяв супровід медиків та Національної поліції.

Явка учнів склала 85% від зареєстрованих. Відправлених, недопущених видалених не було.

Учнівські тестові роботи перевірятимуть колеги з Вінниці.