Про дистанційну педраду та ярмарок педагогічних ідей від учителів англійської мови

Сьогодення вимагає нових рішень та дій, і тому вперше, педагогічна рада, до роботи якої долучились всі педагоги школи, відбулась дистанційно, через Інтернет-ресурси. Питання “Вивчення іноземної мови в сучасному світі –  одна з найважливіших складових сучасної, успішної людини. Результати моніторингових досліджень рівня навчальних досягнень учнів та стан викладання англійської мови у 3-11 класах” детально досліджене Ляшенко Т.Д., заступником директора з навчально-виховної роботи та обговорене педагогами у онлайн-режимі. Вчителі англійської мови Чистік Ю.Ю., Савченко В.Ю., Дженжеруха І.М.,Яловенко Є.В. підготували для презентації на ярмарку педагогічних ідей прийоми і форми роботи, які вони використовують у своїй роботі. Кожен учитель  ознайомився з усіма ідеями та обрав для своєї діяльності не менш, як п’ять. Одноголосно проголосували члени педагогічної ради за проєкт рішення.