Про дистанційне навчання учнів

В школі організовано дистанційне навчання для учнів школи.  Проведено консультацію для педагогів щодо роботи у дистанційному режимі. Інформацію про задані учням завдання можна дізнатись через спеціальне  вікно “Дистанційне навчання” на шкільному сайті. Потрібно натиснути на клавішу “Дистанційне навчання”, знайти потрібний клас, у якому навчається дитина, натиснути клавішу та з’ясувати необхідну інформацію щодо заданих завдань. Також інформацію задані завдання учні можуть подивитись на платформі “Ошкола”.

Шановні батьки! Підтримуйте зв’язок з класними керівниками у дистанційному режимі. Якщо ваші діти перебувають поза межами міста і не мають доступу до мережі, після закінчення карантину їм буде надана педагогічна допомога.