Наші учні – учасники імітаційної гри “Моделі ООН”

Сьогодні наші учні беруть участь у роботі міського проекту  для учнів загальноосвітніх закладів-  імітаційній грі “Моделі ООН” на тему: “Методи боротьби з тероризмом у світі, протидія міжнародному тероризму”. Акція  об’єднує активну і свідому молодь по всьому світу.

Кожна шкільна делегація представляє певну країну, яку було обрано шляхом жеребкування. В цьому році наша делегація має честь представляє Кувейт. Права дитини, екологія, тероризм – ось лише невелике коло питань, що будуть обговорювати в комітетах. Вступну промову виголосив наш спікер – Дудаурі Давид. В роботі пресцентру бере участь Бойченко Анна. Галяга Анастасія, Маріян Катерина, Дашковський Богдан працюватимуть у комітетах Спеціальних політичних питань, Екології, ЮНЕСКО.

Бажаємо нашим дев’ятикласникам вдалого виступу! Дякуємо класному керівнику 9-Б  – Чистік Ю.Ю та учителю історії – Берестовій О.М. за підготовку дітей до участі у грі.