Формувальне оцінювання

В рамках програми підтримки освітніх реформ в Україні  “Демократична школа” педагоги нашої школи відпрацьовують письмові, усні та рухові техніки формувального оцінювання. Такий досвід буде корисним для досягнення таких цілей: мотивувати та надихати учнів, формувати позитивну самооцінку; визначити рівень індивідуального та групового поступу в навчанні; діагностувати зони росту; ідентифікувати слабкі місця; виміряти емоційну атмосферу класу тощо. Так, на уроках української літератури та мови, разом з учнями та учителем Патюковою О.В., відпрацьована вправа “бліц-побачення”,  англійської мови, разом із Савченко В.Ю. – “сигнали рукою”, інформатики та зарубіжної літератури, разом з  Рохман Ю.М. й Мізіною Т.А. – “Знаю. Хочу знати. Дізнався” та ін.

Далі буде!