Для 25 випускників-одинадцятикласників та Середи Л.О.,. класного керівника, пролунав сьогодні Останній дзвінок. Тож звертаємось сьогодні саме до них: “Нехай ваші перші кроки будуть вдалими, адже саме від них залежить так багато! Нехай кожен прожитий день радує вас справдженими надіями і планами, позитивними емоціями і такими необхідними вашими досягненнями. Що б не трапилося, впевнено крокуйте до чітко поставленої мети – і тоді у вас обов’язково все вийде! Поважайте своїх батьків, зберігайте їх традиції і працюйте на славу рідної країни, як це робили великі люди, про яких ви вперше дізналися від своїх вчителів та зі шкільних підручників”.
Тра 31