Учні Черкаської ЗОШ № 8 вже традиційно стали учасниками міської імітаційної гри Модель ООН. Мета гри – розвивати вміння раціонального пошуку інформації про країну, яку представляє школа, її узагальнення. Делегати нашої школи під час жеребкування отримали змогу представляти Південно – Африканську республіку. Дудаурі Давид представив країну на загал, виголошував промову англійською мовою. Анастасія Сурухан працювала в комітеті “Права людини”, Діброва Валерія – в комітеті “Спеціальні політичні питання”, Катерина Тараненко – в комітеті “Економіка та фінанси”.
Лют 25