Цікава зустріч з британською директоркою

Джесіка, директорка початкової школи Primery school з невеликого англійського міста Саутгемптона, завітала до нашої школи та ознайомилась з організацією роботи зі школярами початкових класів, зокрема, з учнями які мають особливі освітні потреби, дітьми, які навчаються інклюзивно та у спеціальних класах. Цікако було дізнатись про особливості організації освітнього процесу у початкових школах Великобританії.  Англійка була приємно вражена умовами для навчання наших молодших школяриків і зазначила, що у системі нашої освіти є багато спільного з англійською, проте, звичайно, є й чимало відмінностей.  Цікаво, що територія шкіл у Великобританії є закритою, шкільна форма для учнів є обов’язковою – для кожної школи своя, з використанням символіки школи. Більшість британських дітей починає навчатись у початковій школі (primary school) у віці 5 років. Початкова освіта триває 6 років. У віці 11 років діти переходять до середньої школи (secondary school) і навчаються впродовж 5 років.