Про правопорушення з поліціянтом

До Дня юриста для учнів 3-В класу проведена виховна година “Пустощі чи правопорушення”  Муратовим Вадимом Олександровичем, старшим лейтенантом поліції. У щирій бесіді з поліціянтом школярі з’ясували, що таке правопорушення та можливі наслідки. Дітям цікаво було взяти участь у рольовій грі “Розмова з поліцейським”, тестуванні “Правопорушення серед казкових героїв”, побачити й потримати в руках спецзасоби, які використовують у своїй роботі поліцейські.  Висновок, який зробили учні по закінченню заходу –  від пустощів до правопорушення – один крок і потрібно бути вкрай відповідальним за свою поведінку. Дякуємо Муратову В.О., поліціянту, Лопаткіній І.М., вчителю-класоводу 3-В класу, всім організаторам та учасникам виховного заходу!