Екскурсія п’ятикласників до Черкаського обласного центру роботи з обдарованим дітьми

Під час екскурсії до   Комунального закладу “Черкаський обласний центр роботи з обдарованим дітьми” п’ятикласники, разом і своїми класними керівниками Пасічник Л.Г. та  Рохман Ю.М., ознайомились з мешканцями міні-зоопарку  – живого куточка, екзотичними рослинами у теплицях та відвідали музей хліба.  Діти мали можливість обрати собі гурток, в якому вони хотіли б навчатись та розвиватись. У закладі працюють секції еколого-натуралістичного, художньо-естетичного та науково-дослідницького напрямків й проводиться робота з метою розвитку інтелекта та  формування у школярів практичних навичок  спілкування з природним і антропогенним середовищем.