Зустріч учнів 4-х класів з юристами до Дня юриста

“Урок справедливості” для учнів 4-А, Б, В класів проведений суддею – спікером Придніпровського районного суду м. Черкаси В.Піковським, керівником апарату Л.Дзюман та працівниками апарату – К.Озеран, Я. Коваленко й  А. Шаповал з нагоди відзначення Дня юриста. Протягом уроку школярі дізнались про місію суду, обговорили шляхи вирішення суперечок, які можуть виникнути між людьми, спробували себе у ролі суддів та переглянули мульфільм про суд,  який був знятий в рамках грантового проекту «Підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів» за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя». На згадку про урок учні отримали сувеніри-наліпки «КЛУБ СПРАВЕДЛИВОСТІ» та книгу “Конституція України”.

За активну участь та високий рівень взаємодії під час проведення Всеукраїнської акції «Урок справедливості», вчителі отримали Подяку за підписом голови Придніпровського районного суду м. Черкаси В. Угорчука.

За текстом К.Заколодної, вчителя-класовода 4-Б класу.