Святкові заходи до Дня Вчителя

Святкова атмосфера для педагогів школи з самого ранку створена Рясною О.В., заступником директора з виховної роботи, Прокопчук А.Є., педагогом -організатором, Шмиголь О.А., вчителем трудового навчання та учнями старших класів. Запропонована фотозона для вчителів й можливість святкового фото із сувеніром – квіткою-фото прийшлись всім до душі. Але попереду вчителів чекали вітання учнів, почесні нагороди для педагогів, зустріч з ветеранами педагогічної праці та  концерт із виступами найулюбленіших маленьких артистів: вокальної студії “Джерельце”, хореографічної групи “Сідеріс” та оновленої команди КВН “ГП8”. Несподіванкою був виступ вокальної групи солісток ЧНУ імені Богдана Хмельницького  “Серця трьох” та ведучих – Кабака В., випускника школи і соціального педагога Прокопчук А.Є.  Батл між командами вчителів й старшокласників показав, що для перемоги потрібні як досвід мудрих, так і завзяття молодих. Всі учасники батлу отримали подарунки, а вболівальники та  глядачі – приємні враження і шквал емоцій. Вітаємо наших педагогів з професійним святом – Днем учителя!