Х Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій про досвід роботи з особливими дітьми

У роботі Х Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій,  який відбувся на базі Комунального навчального закладу “Черкаський обласний іститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради”,  взяла участь учитель-дефектолог Демиденко О.М. На педагогічному фестивалі фахівці зі Сміли, Київа, Луцька, Хмельницького Житомира, Миколаїва щиро ділилися своїм досвідом роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Особливими гостями були Іван Дмитрович Бех – доктор психологічних наук, директор Інституту проблем виховання НАПН Українита  керівниця Латвійського центру гуманної педагогіки Погребняка Ерміна Костянтинівна з Латвії.