Про “Азбуку моралі” до 100-річчя з дня народження В.Сухомлинського

До 100-річчя з дня народження видатного українського педагога В.Сухомлинського, учні 2-А класу, разом із своїм учителем Шостак Н.А,   28 вересня, доєднались до флешмобу “Серце віддаю дітям” кафедри дошкільної освіти Навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтв Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Мудрі і повчальні казки Василя Сухомлинського завжди були та будуть актуальними й справжньою родзинкою була розповідь казки  “Добре слово” від Софійки Вергун.

Педагог вважав, що перед кожною дитиною, навіть найскладнішою, вчитель повинен відкрити ті сфери, де вона зможе досягти своєї вершини, сформувати свою людську гідність, свою душу. Тому й створив «Азбуку моралі», котра вчила осягати суть добра і зла, честі й безчестя, відкривати здатність відчувати стан інших, вміння ставити себе на місце іншої людини.