Еврика – табір для обдарованих дітей

Вже втретє, учень нашої школи Рибалко Роман з 11-А, відпочивав у літньому навчально-оздоровчому таборі «Еврика» для обдарованих дітей на базі Центру роботи з обдарованими дітьми. Щорічно до навчання та відпочинку у таборі з Черкаської області запрошуються 30 учнів старших класів – переможці ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук.  Протягом перебування у таборі із школярами  проводяться навчальні заняття з науковцями та організовуються різноманітні масові заходи: екскурсії, змагання й ін. До проведення навчальних занять з економіки, психології, основ наукових досліджень, української літератури, програмування, біології, медицини, фізики, математики, української мови,  школи юного науковця, запрошуються провідні наукові працівники Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького та Черкаського державного технологічного університету, які вже мають досвід співпраці з МАН й працівники Малої академії наук.

Сподіваємось, що наш Роман добре відпочив, оздоровився та готовий до нових наукових звершень у новому навчальному році!