Соціальні та емоційні компетенції ХХІ століття

Богатирьова І.М., вчитель математики, з метою розвитку основних компетенцій працівників навчальних закладів та реалізації завдань Нової української школи, взяла участь у тренігу   за програмою Lions Quest «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття» в м. Київ. На навчанні учасники вчились застосовувати основні стратегії та практики соціально-емоційного навчання та випробували на собі «Ажурну пилку», «Сонячні окуляри і темні окуляри», метод трьох «Що?», стратегії «З-Х-В», «П-П-П». Отримані компетентності будуть корисними під час моделювання уроків і батьківських зборів.

Lions Quest – програма, що містить комплекс матеріалів для середніх шкіл, спрямованих на формування і розвиток позитивних умінь і навичок у школярів. Програма була розроблена за підтримки Міжнародної асоціації Lions Clubs. Тисячі шкіл і мільйони молодих людей по всьому світу працюють за цією програмою.