Навчання першокласників в умовах НУШ

Першокласники, учні НУШ,  із задоволенням розпочали освоєння  осередків. Для учнів нашої школи створені умови, в яких приємно навчатись та вчитись застосувати набуті знання у житті. Гудзь Н.П., Швець-Мазуренко А.В., Сердюк  В.А., Демиденко О.М, вчителі-класоводи перших класів. прислухаються до думки кожного учня, вчать дітей критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Разом з вчителями-класоводами з найменшим учням допомагають адаптуватися до школи  вчителі англійської мови, ритміки, фізичної культури, музичного мистецтва, вихователі групи продовженого дня, вчителі-дефектологи, логопеди, асистенти вчителів, практичний психолог, соціальний педагог та педагог-організатор.