Серпнева хвиля EdCamp «накрила» вчителів математики, інформатики та фізики

Серпнева (не)конференція “Освіта=Ставлення*(Знання+Навички)” для вчителів фізики, інформатики та математики, організована Черкаським методичним кабінетом установ освіти, не лише підтвердила гасло «Як новий навчальний рік зустрінеш – так його і проведеш», а й доповнила іншим «Один вдало прожитий день дає запас енергії на весь рік». 217 педагогів міста визначали найголовніші цінності у житті та шляхи їх формування  у школярів  й обговорили питання формування позитивного ставлення до освіти, навчання та створення екологічного освітнього простору, тенденції розбудови сучасного освітнього простору, окреслили пріоритетні напрямками роботи на майбутнє. Потужна команда експертів EdCamp Черкаси, на чолі з Інною Бушиною та Олександром Биковим, у форматі workshop, в яку увійшли  експерти  –  вчителі і нашої школи  – Богатирьова І.М., та Рохман Ю.М., опрацювала з учителями методичні рекомендації щодо викладання математики, фізики та інформатики у новому навчальному році й познайомила із сутністю співучителювання, можливостями та трендами STEM – освіти, мобільними додатками для навчання, особливостями проведення та підготовки інтегрованих уроків та викладання математики в стилі Start Up, формувальним оцінюванням, освітньою кінізологією, емоційним інтелектом як складовою педагогічної майстерності та які сліди ми залишаємо у цифровій країні.

За матеріалами сторінки  Черкаського міського методичного кабінету установ освіти на FB