Найбільший урок у світі

У рамках глобального проекту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) для учнів 3-В (спеціального) класу Трояновською О.С., вчителем-дефектологом, проведений “Найбільший урок у світі -World’s Largest Lesson”.
Це був справді найбільший урок. Учні визначали з якої склянки можна пити воду, а з якої ні і чому, повторили правила користування кулером в класі з обов’язковим використанням одноразового посуду. Із захопленням спостерігали, як Савущик Діана, учениця 9-А класу, показала способи фільтрування води (дякуємо Овчаренко С.М., вчителю природознавства за підтримку). Повторили знання про воду набуті на уроках природознавства. Вчилися розрізняти поняття “забруднена-чиста вода”. Прослідкували шлях забрудненої води до організму людини. З’ясували причини забруднення води. Допомагали забрудненим крапелькам стати чистими, малювали веселі чисті краплинки. Зробили висновки про бережливе, економне ставлення до води.