Учні четвертих класів, разом із своїми вчителями-класоводами Гудзь Н.П. та Швець-Мазуренко А.В., провели День Європи в чудовому європейському місті Київ. Школярі відвідали меморіал Революції гідності, що на Майдані Незалежностіі, переглянути виставу “Чарівник Смарагдового міста” у Національному академічному театрі російської драми імені Лесі Українки, ознайомились з експонатами Національного науково-природничого музею Національної академії наук України та тваринним світом Київського зоологічного парку.
Тра 20