В гостях у княгині Яшвіл

Чудова і красива наша Черкащина! У цьому переконались учні 1-А, Б, 2-А, В класів, разом із Шостак Н.А., Куратовською В.М., Філь Т.М., Лопаткіною І.М., своїми вчителями-класоводами,  здійснивши екскурсію “В гостях у княгині Яшвіл” в с. Сунки Смілянського району Черкаської області – парк Кайдашеве. Свіже повітря, різноманітні розваги, квести та майстер-класи, спортивні естафети, верхова їзда, смачна козацька каша й домашні пиріжки, чаруючі краєвиди, веселий настрій на неймовірні емоції отримали учні, вчителі, батьки від екскурсії!

Село розкинулось в мальовничий місцевості серед пагорбів та лісів, і Дніпрова вода під час повені доходила до села і підмивала його, а воно осувалося. Від цього нібито і пішла назва – Сунки. Сунки – чудове українське село з неймовірно живописним ландшафтом та надзвичайно цікавою історією, яке розташоване на початку лісового масиву, що тягнеться аж до Холодного Яру.