Подяка міського голови оголошена Демченко Дарині, учениці 9-А класу, за активну участь у міському конкурсі учнівських та учительських нарисів, оповідань, замальовок про учасників АТО, волонтерів, переселенців із зони АТО. Разом із Патюковою О.В., учителем української мови та літератури, Дарина написала нарис “Всі дороги ведуть до людей” про черкаських волонтерів – Григоренко Тетяну та Сенченко Ірину. Робота учениці, разом із найкращими роботами учнів й вчителів міста, опублікована у збірці інформаційних та фотоматеріалів “Пам’ять серця”, яка подарована у шкільну бібліотеку.
Тра 02