Здай макулатуру – збережи дерево!

У загальношкільній акції “Здай макулатуру – збережи дерево!” взяли участь учні 1-11-х класів. Першими серед початкових класів стали учні 3-А класу (вчитель-класовод – Демешева С.С.) й серед учнів 5-11-х класів – учні 8-А класу (класний керівник – Овчаренко С.М.).

Дякуємо батькам, учням та класним керівникам за активну участь у акції!

P.S.: Для чого потрібно збирати макулатуру?

Відомо, що папір виготовляється з деревини. Щодня у світі виробляється близько 650 тисяч тонн паперу, а викидається майже  500 тисяч тонн, оскільки їх не включають у процеси повторної переробки паперу. Щоб виготовити 60 кг паперу, треба зрубати одне доросле дерево. Для того, щоб виростити його на зміну зрізаному, потрібно 25-30 років. За минулі 50 років приблизно половина світового лісового покриву – легенів нашої Планети – була загублена, найбільшою мірою через несистематичне використання людством лісових ресурсів.  Пам’ятайте: 100 кг макулатури – зберігає 1 дерево, 1 тонна макулатури заощаджує 1000 кВт/год електроенергії, 20 000 л води. З однієї тонни макулатури можна виготовити 25 000 зошитів. Одне дерево за добу виробляє стільки кисню, що його достатньо для дихання трьох чоловік протягом двох діб.

Ми повинні більш розумно використовувати продукцію з деревини та паперу, щоб уповільнити процес винищення дерев нашої планети. Здайте папір на переробку – і ви допоможете зберегти ліси – зелені легені нашої планети.