Для педагогів-організаторів та заступників директорів з виховної роботи – слухачів КНЗ “ЧОІПОПП ЧОР” на базі Черкаської ЗОШ№8 Рясною О.В., заступником директора з навчально-виховної роботи та Прокопчук А.Є., педагогом-організатором, 18.04.2018, проведений навчально-методичний семінар “Удосконалення інноваційних та традиційних форм і методів роботи з метою підвищення якості виховного процесу”.
Кві 19