Paddington – перший пункт прибуття для наших учнів

У конкурсі з англійської мови Paddington, ініційованим Першою міською гімназією за підтримкм англійських та ірландських колег, взяли участь учні 7-Б класу Черкаської ЗОШ №8. Грамоти за участь у І (онлайн) турі та ІІ (очному) отримали Онищенко В. та Дудаурі М., разом із своїм учителем Чистік Ю.Ю. За підсумками участі у конкурсі, Мансур пройшов у ІІІ тур. Вболіваємо за нього та бажаємо гарних результатів!

PS. Паддінгтон (англPaddington)  – район Лондона та залізничний вокзал, кінцевий пункт  потягів із західної Англії та Уельса та ведмежатко-мандрівник, герой дитячої книжки Майкла Бонда.

Сподіваємось, що конкурс Паддінгтон буде першим пунктом призначення для наших учнів у подальшій цікавій та щасливій мандрівці з опанування англійскої мови.