Готуємось до Великодня: Складаємо Великодній кошик

Учні 3-В (спеціального) класу разом із Трояновською О.С., своїм учителем-дефектологом, протягом тижня працювали над створенням проекту “Складаємо Великодній кошик”.  Як виявилось, це справа нелегка, та учні розпочали її заздалегідь.

• Понеділок:  дізналися, що таке Вербна неділя, звичаї та обряди пов’язані з вербою.
  • Вівторок: виготовили кошик, прикрасили вербовими гілочками.
  • Середа:  розмалювали свої писанки,  навчились розрізняти писанки, крашанки, мальованки, крапанки) та  наповнили кошик крашанками. Створили великоднє дерево.
  • Чистий четвер: дізнались про народні четвергові звичаї,  додали у кошик паску. Кошик говий!  А ще прибирали у класі, як без цього, і вже чекаємо свята.
  • П’ятниця: милувались своїм створінням і з нетерпінням чекали весняне диво – Світле Воскресіння.