23.12.2017 archive

Перше місце з міні-футболу

Вітаємо команду юних футболістів, учнів 4-5 класів Черкаської ЗОШ №8,  та вчителя фізичної культури – тренера Михайлюка П.В., які вибороли І місце в обласному етапі ІX традиційного турніру з міні-футболу до Дня Святого Миколая серед юнаків 2008 р.н. та молодших. Пишаємось нашими спортсменами!

Перемога у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Вітаємо учнів Черкаської ЗОШ №8 та їх вчителів – наукових керівників з перемогою у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України: – ІІ місце – Рибалко Р. (10-А), Бузницька О.М., біологія; – ІІ місце – Гуркова І. (9-А), Богатирьова І.М., педагогіка; – ІІ місце – Семенченко В. (10-А), Мізіна Т.А., зарубіжна література. …

Continue reading