Перемога юних істориків

Вітаємо 13 переможців Черкаської ЗОШ №8, учасників V міського конкурсу учнівських презентацій з історії «Юні історики Черкащини» на тему «Видатні діячі минулого та сучасності», присвяченого 80-річчю від дня народження Чорновола В.М., який відбувся в Навчально-науковому інституті історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького:
І місце – Гуркова І. (9-А), Демченко Д. (9-А), Тараненко К. (9-А).;
ІІ місце – Стеценко А. (11-А), Макаренко Д. (11-А), Каплюченко М. (9-А), Посипайко К. (9-А), Василинець В. (9-А);
ІІІ місце – Гречка А. (9-А), Пестич М. (9-А), Іржицька А. (9-А), Сізьон Я. (9-А), Овчаренко А. (11-А)
Учнів готували вчителі Малега Л.І.  та  Берестова О.М. Пишаємось!