Для випускників 9-А, Б, В класів проведені святкові заходи, присвячені закінченню базової середньої освіти – другого рівня повної загальної середньої освіти, який є фундаментом освітньої підготовки всіх школярів й формує в них готовність до вибору і реалізації подальшого здобуття освіти та обрання профілю навчання. Відтепер учні й учениці мають зробити свої перші самостійні кроки й обрати можливість продовжувати вчитися в рідній школі чи зробити крок у дорослий світ. Вітаємо дев’ятикласників та їхніх класних керівників – Богатирьову І.М. (9-А), Середу Л.О. (9-Б) і Савченко В.Ю. (9-В) з такою важливою подією! Нехай будь-яке ваше рішення буде правильним і принесе заслужений успіх! Нехай кожен день приносить нові відкриття та радісні миті!
Чер 08
Наші дев’ятикласники – випускники
Чер 04
Вітаємо переможців міського конкурсу-виставки декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Кубок міського голови»
До міського конкурсу-виставки декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Кубок міського голови» долучилися учні нашої школи. В номінації “М’яка іграшка” дипломом І ступеня нагороджена Линник Вікторія, учениця 5-Б класу, в номінації “Народна лялька”, дипломом ІІІ ступеня нагороджена Герасименко Ліза, учениця 6-А класу. Вітаємо учениць та їх наставника Олена ШМИГОЛЬ.
Чер 04
Вода – джерело життя
В рамках співпраці з дошкільними навчальними закладами вчителями початкових класів Наталією ШОСТАК та Віталією КУРАТОВСЬКОЮ проведені заняття з вихованцями ДНЗ №41 “ Дударик», №72 “ Струмочок» та №65 “Котигорошко». Для малюків учні початкових класів нашої школи показали виставу «Вода – джерело життя». Майбутні першокласники з великою цікавістю спостерігали за подіями захоплюючої історії, виконували руханки, співали пісеньки, відгадували назви казок, працювали над цікавими завданнями. Чер 04
Маємо переможця Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму
Протягом березня-травня 2024 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», Національним університетом біоресурсів і природокористування України, за підтримки ДО «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» проводив Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму для вікової категорії 12-15 років. До ІІ етапу було відібрано 75 фіналістів й серед них в категорії «Інженерні науки» дипломом ІІ ступеня нагороджено Марунич Анастасію, ученицю 9-А класу нашої школи.Чер 04
Про інформаційну сесію для школярів і школярок

Чер 04
Цікаве літо для школярів і школярок
Для учнів й учениць нашої школи організована робота літніх таборів, а саме: “Барвиста веселка” (1-4 класи), мовного “Sammer Camp” (5-10 класи), науковий “Ерудит” (5-10 класи), де діти мають можливість відпочити й набратися сил, поглибити знання й набути нові, підготуватись до інтелектуальних конкурсів. З метою підготовки до НМТ одинадцятикласників проводяться консультації, а для десятикласників організована й триває наукова практика з інформатики.
Більше фото за посиланням
Чер 04
Зустрічаємо літо у “Безпечному місці”
З метою формування життєстійкості в умовах військового часу й збереження ментального здоров’я для педагогів й педагогинь нашої школи організований та проведений виїзний підсумковий тренінг “Зустрічаємо літо”, на якому педагогічний колектив ознайомлений з методикою “Безпечне місце”.
Більше фото за посиланням
Чер 04
Про свято Останнього дзвоника
Пролунали Останні дзвоники для учнів у 2023-2024 навчальному році. На святкових заходах підведені підсумки, нагороджені найкращі педагоги й учні, вихованці шкільних гуртків продемонстрували свої таланти, а одинадцятикласники станцювали свій прощальний вальс. Начальний рік підійшов до свого логічного завершення й настали довгоочікуванні літні канікули.
Бажаємо нашим учням і ученицям не тільки добре відпочити, але й набратися сил для отримання знань наступного року. Нехай канікули пройдуть весело і цікаво, бажаємо приємно провести час, відкрити для себе нові горизонти, повернутися до занять з новими силами і в гарному настрої.
До зустрічі у наступному навчальному році!
Більше фото за посиланням та посиланням
Чер 04
Опікуємось про ментальне здоров’я дітей
Протягом травня в Україні тривав “Місяць обізнаності про ментальне здоров’я”, що відбувається у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» й ініційований Першою леді Оленою Зеленською.Тра 10
Домашні улюбленці: свійські тварини
Підведено підсумки І-го (міського) етапу обласного конкурсу «Домашні улюбленці: свійські тварини». Учні нашої школи стали переможцями та лауреатами конкурсу:- І місце – Бичок Софія (3-А ), робота «Хто годує голодну тваринку, той живить свою власну душу!»;
- ІІ місце – Тараненко Анастасія (3-А), робота «Нас не зламає війна, наша віра єднає серця..»;
- ІІІ місце – Тараненко Анастасія (3-А), робота «Смакотаааа, дякую за турботу про мене!».










