В гостях у княгині Яшвіл

Чудова і красива наша Черкащина! У цьому переконались учні 1-А, Б, 2-А, В класів, разом із Шостак Н.А., Куратовською В.М., Філь Т.М., Лопаткіною І.М., своїми вчителями-класоводами,  здійснивши екскурсію “В гостях у княгині Яшвіл” в с. Сунки Смілянського району Черкаської області – парк Кайдашеве. Свіже повітря, різноманітні розваги, квести та майстер-класи, спортивні естафети, верхова їзда, смачна козацька каша й домашні пиріжки, чаруючі краєвиди, веселий настрій на неймовірні емоції отримали учні, вчителі, батьки від екскурсії!

Село розкинулось в мальовничий місцевості серед пагорбів та лісів, і Дніпрова вода під час повені доходила до села і підмивала його, а воно осувалося. Від цього нібито і пішла назва – Сунки. Сунки – чудове українське село з неймовірно живописним ландшафтом та надзвичайно цікавою історією, яке розташоване на початку лісового масиву, що тягнеться аж до Холодного Яру.

Більше фото за посиланням

Найбільший урок у світі

У рамках глобального проекту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) для учнів 3-В (спеціального) класу Трояновською О.С., вчителем-дефектологом, проведений “Найбільший урок у світі -World’s Largest Lesson”.
Це був справді найбільший урок. Учні визначали з якої склянки можна пити воду, а з якої ні і чому, повторили правила користування кулером в класі з обов’язковим використанням одноразового посуду. Із захопленням спостерігали, як Савущик Діана, учениця 9-А класу, показала способи фільтрування води (дякуємо Овчаренко С.М., вчителю природознавства за підтримку). Повторили знання про воду набуті на уроках природознавства. Вчилися розрізняти поняття “забруднена-чиста вода”. Прослідкували шлях забрудненої води до організму людини. З’ясували причини забруднення води. Допомагали забрудненим крапелькам стати чистими, малювали веселі чисті краплинки. Зробили висновки про бережливе, економне ставлення до води.

Більше фото за посиланням

Екскурсія до “Софіївки”

Учні 5-Б, 6-А, Б, 7-Б класів, разом із своїми класними керівниками Яловенко Є.В., Берестовою О.М., Савченко В.Ю., Чистік Ю.Ю.,  відвідали одну з найвизначніших пам’яток ландшафтного мистецтва в Європі – Національний дендрологічний парк Софіївка, що знаходиться у старовинному місті Умань Черкаській області. Софіївка – дивовижний рукотворний сад, в якому переплелись казка та реальність, легенди, міфи  – вічне, невловиме та загадкове…

 

День Європи у європейському місті

Учні четвертих класів, разом із своїми вчителями-класоводами Гудзь Н.П. та Швець-Мазуренко А.В.,  провели День Європи в чудовому європейському місті Київ. Школярі відвідали меморіал Революції гідності, що на Майдані Незалежностіі, переглянути виставу “Чарівник Смарагдового міста”  у  Національному академічному театрі російської драми імені Лесі Українки, ознайомились з експонатами Національного науково-природничого музею Національної академії наук України та тваринним світом Київського зоологічного парку.

День театру: Сироїжка або таємниця лісового дощу

У День театру учні 1-4-х класів переглянули чудову виставу Черкаського  академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка “Сироїжка або таємниця лісового дощу” про те, як дружній колектив лісових грибів захищає ліс від шкідливих дій бешкетників Поганок та отруйного Мухомора. Живильна сила лісового дощу об єднала героїв музичної казки та глядачів прагненням чистоти та оновлення. Головні герої віднайшли Чарівну скриньку, долаючи всі перепони, адже тим, хто стоїть за правду, усе під силу.

 

Квіти з бісеру

П’ятикласниці, разом із своїм талановитим учителем Шмиголь О.А., закінчили кропітку й цікаву роботу над своїми першими проектами на уроках трудового навчання “Квіти з бісеру на дротяній основі”. Свої чудові роботи дівчата презентували на підсумковому уроці.

ДПА у 4-х класах

Наприкінці навчального року  спливають магічні літери «ДПА».  ДПА (державна підсумкова атестація) є підсумковим іспитом для учнів, які закінчили навчання в початковій (1-4 класи), основній (5-9 класи) та страшій (10-11 класи)  школі. Протягом цього тижня учні 4-А та 4-Б класів Черкаської ЗОШ №8 успішно справилися з цими випробуваннями. Відтепер наймолодші випускники нашої школи з нетерпінням і хвилюванням чекають на своє перше шкільне випускне свято.

День вишиванки

Шкільна родина долучилась до  Всесвітнього Дня вишѝванки — міжнародного свята, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу чи до школи.

День Подяки – 2018

На традиційному щорічному “Дні Подяки” підведені підсумки навчального року, Саєнко Т.Б., директор школи прозвітувалась перед громадськістю про  свою  діяльність, нагородженні кращі учні, вчителі та відзначені найактивніші батьки. Цього року науковою гордістю школи стали: Крохмальна Поліна (11-А), Сурухан Анастасія (8-А), Рибалко Роман (10-А), Шнирук Єгор (8-А), Гуркова Ірина (9-А), Овчаренко Антон (11-А). В номінації “Спортивна гордість” перемогу виборола Кочерга Анжеліка (11-А), а в номінації “Громадська активність”  – Бутенко Богдана (9-А) та Замогильна Дарина (8-А). Окрасою свята стали виступи творчих колективи школи: вокального гуртка ” Джерельце”, танцювального колективу “Сідеріс” та Потужньої Анни (11-А).

Бажаємо подальших успіхів великій шкільній родині!

День Подяки-2018

Запрошуємо учнів, батьків, педагогів

відсвяткувати разом День Подяки

15 травня 2018 року о 16.00

у Будинку культури ім. І.Кулика

Show Buttons
Hide Buttons