«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» – 2024: перший етап з футзалу завершено

Перший етап змагань проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» – 2024: перший етап з футзалу звершено.
Почесне 1 місце у змаганнях з футзалу на шкільному етапі здобула збірна команда хлопців 9 класів. Вітаємо! Так тримати!
Такі змагання об’єднують, мотивують дітей вести активний спосіб життя та більше займатися фізичною активністю. А ми, однокласники та вчителі, завжди поруч, щоб діти відчували, що ми в них віримо і радіємо їх успіхам.
Дякуємо нашим учням за активну участь й чудову гру та вчителям фізичної культури: Артему ШАРАЄВСЬКОМУ, Олександру ГНИДЕНКУ, Олександру КОСОГОВСЬКОМУ й Дмитру КОРОЛЬОВУ за чудову організацію змагань!