Освітяни – супергерої сьогодення!

“Освітяни – супергерої сьогодення!Саме під таким лозунгом відбулися заходи напередодні Дня працівників освіти.Другий рік поспіль, освітяни не лише святкують, але й дякують наших захисникам. Цього року, обʼєднавши зусилля, від закладів освіти міста вдалося передати 14 Mavic 3 для 7 підрозділів, які воюють по всій лінії фронту.Щира вдячність колективам закладів за свідому позицію, а ЗСУ – за захист!” , –  саме так на своїй сторінці у Facebook написала  Анастасія Чубіна, заступник міського голови.
Приємно відчувати, що педагогічний, учнівський та батьківський колективи нашої школи долучились до збору коштів для придбання необхідних мавіків для наших захисників. А отже, разом ми наближаємо нашу Перемогу! Слава Україні! Слава ЗСУ!