Наші учні і учениці – стажери і стажерки в департаментах Черкаської міської ради

Протягом жовтня 2024- лютого 2025 учні й учениці нашої школи пройдуть стажування в департаментах Черкаської міської ради. Енергійні, ініціативні і амбітні молоді люди отримають можливість на власні очі побачити, як працюють структурні підрозділи Черкаської міської ради. Стажери і стажерки матимуть змогу поглибити свої знання з управлінських процесів, дізнатися більше про функціонування департаментів, місцевих комунальних підприємств та установ і внести свій вклад у розвиток міста. Учні й учениці, які покажуть найкращі результати за результатами стажування, зможуть постажуватися на посаді Черкаського міського голови, а також запропонують креативні ідеї з розвитку і модернізації місцевого самоврядування, а ті школярі й школярки, які подадуть найкращі ідеї, зможуть переймати управлінський досвід за кордоном. Успіхів нашим лідерам!